Home Ceník Download Kontakt

Software pro návrh a tisk etiket \ Teklynx - software \ Label View

Label View

Popis:
Modulární program je svou jednoduchostí obsluhy, věrností zobrazení a rychlostí tisku špičkou mezi ostatními konkurenty. Kromě všech běžných typů stránkových tiskáren (jehličkových, laserových, Inkjet), podporuje i více než 800 modelů termotransferových tiskáren od výrobců ITW Betaprint, Datamax , Sato, TEC, Zebra, Citizen, C. Itoh, Cognitive Solution, Datasouth a desítek dalších.

DIAKRITIKA

Využití True Typů písem z prostředí Windows odstraní všechny Vaše dosavadní problémy s diakritikou u thermo transfer tiskáren.

NÁRODNÍ PROSTŘEDÍ

Tvůrcem programu je firma Teklynx Inc., ale od nás jej získáte v plně české verzi včetně česky zpracované uživatelské příručky.

NAPOJENÍ NA DATABÁZE

Součástí programu může být i databázový editor umožňující vytváření a úpravy databází, možnost napojení na databázový server SQL, ODBC či propojení OLE DB. Ve zlaté verzi lze využívat Data Watch server, propojení tiskových políček s externím snímacím zařízením apod.

36 TYPŮ ČÁROVÝCH KÓDŮ

Program podporuje všechny běžné typy čárových kódů Ean13, Ean8, UPC-A, UPC-B, Code39, Code128, ITF, ale i dvoudimenzionální kódy PDF-417, Datamatrix atd.

PŘENOSITELNOST FORMÁTŮ

Největší výhodou programu je nesporně přenositelnost formátů na jiné typy tiskáren. Návrh štítku vytvoříte jen jednou a můžete jej tisknout na libovolné tiskárně, program automaticky provede konverzi ovládacích příkazů pro právě navolenou tiskárnu.

DODÁVKA SOFTWARE DLE POTŘEB

Program je možno dodat ve třech základních konfiguracích, Basic, Profesional a Gold. Neplaťte víc než je třeba.

MINIMÁLNÍ POŽADAVKY NA SYSTÉM

OPERAČNÍ SYSTÉM

32-bit operační systém na bázi Win 95 a vyšší

MONITOR

SVGA monitor. min. 65636 barev

HARD DISK

130 MB volného místa na pevném disku

OPERAČNÍ PAMĚŤ RAM

Win 95 16 MB RAM, WIN98/ Me 32 MB RAM, Win NT/2000/XP 64 MB RAM (vždy doporučeno dvojnásobek)

KOMUNIKAČNÍ ROZHRANÍ

RS 232, 1x LPT pro připojení HW klíče

Download :
LabelView
prospekt - 887 Kb
© 2007 QS Data, všechna práva vyhrazena