Home Ceník Download Kontakt

Snímače čárových kódů Datalogic \ 2D ruční snímače \ Gryphon GD4400 2D

Gryphon GD4400 2D

Popis:
Díky bohaté sadě funkcí ,řady Gryphon ? od Datalogic ADC představuje tento snímač zařízení pro všeobecné použití . Gryphon GM4400 2D skener kombinuje nejmodernější technologie čtení a nejvhodnější rádiové technologie s jedinečným souborem funkcí, které umožní provozovatelům maximální účinnost a snadnost použití .

Díky úzkému pásmu rádiové komunikace s Datalogic STAR Cordless System , čtečky Gryphon GM4400 poskytuje zvýšenou produktivitu a flexibilitu na pracovišti . GM4400 čtečka série nabízí škálovatelné řešení od jednoduchých point - to-point aplikací point- to- multipoint zařízení s až 16 čteček připojených ke stejné základnové stanici . " Dávkovém režimu " schopnost GM4400 čtení umožňuje uložit tisíce kódů v paměti " . Tato vlastnost v kombinaci s Lithium -Ion baterii umožňuje nepřetržité skenování a neomezenou mobilitu .

Lehké a pohodlné používání ,stabilní , matné , tmavě červené osvětlení zatěžuje oči mnohem méně, než jiné podobné výrobky s blikáním . Dobře viditelný 4-Dot zaměřovač jasně definuje oblast čtení a středový kříž poskytuje kvalitní zaměření při skenování na listu s více čárovými kódy .

Gryphon GM4400 2D snímač je navržen s technologií motion - snímací Datalogic je Motionix , která umožňuje skeneru intuitivně přepínat na ruční režim , aktivaci osvětlení a zaměřovací systém , když je přístroj vyzvednut ze stojanu .

Dvoupolohová základnová stanice poskytuje flexibilitu pro použití skeneru v prezentaci nebo pohotovostním režimu , nabíjení . Snímač čte běžné kódy včetně 1D , 2D a poštovní kódy plus kódy , jako PDF417 a GS1 DataBar . Nabízí také vynikající výkon při čtení čárových kódů z mobilních telefonů nebo mobilních zařízení pro mobilní marketing či jízdenek.

Vlastnosti

Datalogic STAR Cordless System s až 30 m rozsahu
Rádiové frekvence k dispozici v 433 MHz nebo 910 MHz
Point-to -point a multi - point přenosu
Datalogic patentovaný " Green Spot " pro dobré zaměření oblasti čtení Aimer
Dvoupolohové kolébka s nabíjením
Download :
GD4400 - datasheet
prospekt - 449 Kb
© 2007 QS Data, všechna práva vyhrazena